Witamy w katalogu seo. Od 01.11.13r startujemy z nową odsłoną wbbs.pl.
Dla wpisów zwykłych opłata wynosi 2 PLN. Akceptujemy opisy unikalne bez błędów ortograficznych. Serwis czynny 24h.:.Zapraszamy :)
| Mężczyzna od A do Z | Efekt motyla | Bogać się kiedy śpisz |

Geodezja Tarnów i okolica: geodezja-kataster.pl

Geodezja Tarnów i okolica: geodezja-kataster.pl Geodezja jest taką dziedziną nauki, która ma szerokie zastosowanie w gospodarce. Geodezja np jest obecna zarówno na etapie projektowania inwestycji budowlanych jak i podczas ich realizacji.
Takie usługi realizuje m. in. firma geodezyjna Kataster, której właścicielem jest geodeta Marcin Drobot. Firma Kataster oferuje usługi geodezyjne i kartograficzne dla mieszkańców i firm z terenu powiatu Tarnów. Wśród wykonywanych usług geodezyjnych są m. in. rozgraniczenia nieruchomości, obsługa geodezyjna budów, sporządzanie map cyfrowych i wykonywanie geodezyjnych opracowań kameralnych.
Firmowa strona internetowa zawiera pełną charakterystykę oferowanych usług geodezyjnych dla klientów z powiatu Tarnów i okolicznych powiatów w Małopolsce i Podkarpaciu.

Szczegóły strony www.geodezja-kataster.pl:

Komentarze:

  • Tomasz » (raport)

    Współpracowałem z tym geodetą na 2 budowach w okolicy Tarnowa. Wszystkie sprawy geodezyjne były zrobione fachowo i w terminie. Geodezja nie ma dla niego tajemnic.

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.geodezja-kataster.pl:

Geodezja Tarnów i okolica: geodezja-kataster.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 148 Odwiedziny msnbot 3 Odwiedziny googlebot 152 Odwiedziny bingbot 218 Odwiedziny alexa 3

Lokalizacja firmy na mapie:

Najnowsze wiadomości: